NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli potrzebujesz dokładniejszych odpowiedzi, pisz na bok@lighthost.pl

W ramach naszego hostingu pomożemy Ci z zabezpieczeniem się przed hakerami oraz wirusami. Będziemy także sprawdzać regularnie Twoje strony i aktualizować za Ciebie wtyczki w serwisie. Dodatkowo zupełnie za darmo wykonamy za Ciebie drobne prace w serwisie (po uprzednim uzgodnieniu), tak by wszystko zawsze działało. W przypadku większych problemów i zmian na Twojej stronie zawsze możesz liczyć na darmową poradę.
Tak. W cenie hostingu zajmiemy się wszelkimi zabezpieczeniami Twojego CMSa. To my będziemy regularnie skanować stronę i w razie problemów z hakerami reagować tak szybko jak to tylko możliwe.
Tak, jeśli przenosisz strony do nas nie musisz się niczym martwić. Zajmiemy się ich szybkim i bezproblemowym przeniesieniem na nasze serwery.
Tak. Zachowujemy kopie zapasowe z ostatnich 7 dni (wykonywane w godzinach nocnych). Oprócz tego raz na dwa miesiące wykonujemy także specjalne kopie zapasowe. Dzięki temu możesz odzyskać starszą wersję strony.
Nie. Nasz hosting nie posiada żadnego ograniczenia transferu. Ogranicza Cię jedynie moc obliczeniowa naszego procesora.
Na ten moment nie. Aczkolwiek wkrótce taka usługa zostanie uruchomiona.
Aktualne adresy DNS to:
ns1.hekko.net.pl
ns2.hekko.net.pl
Nasz hosting oparty jest na panelu DirectAdmin.
Kopię zapasową można przywrócić klikając Przywracanie kopii zapasowej w panelu, bądź kontaktując się z nami poprzez e-mail: bok@lighthost.pl
Uptime naszego hostingu to sporo powyżej 99%. To gwarantuje sprawne działanie przez cały okres trwania usługi.
Kupując u nas Hosting otrzymujesz usługę trwającą 365 dni. Po tym okresie możesz przedłużyć ją o kolejne 365 dni. Możesz być pewien, że kolejny okres nie będzie droższy niż obecny.
Tak, oferujemy prestiżowy certyfikat SSL Comodo z gwarancją $10 000 w cenie 45 zł / rok. Aby zdobyć więcej informacji, kliknij tutaj.
Nie. Usługą jest możliwość wykupienia hostingu na okres roku. Klientowi, który zrezygnuje nie przysługuje zwrot pieniędzy za niewykorzystany okres (jak w praktycznie każdej innej firmie hostingowej).